ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟ  09.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
 1η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 10.09.2017
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.30 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 17.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 17.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  13.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ