ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 8/9-2-2020
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2020
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΡΙΖΑΡΙ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΥ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΠΕΛΛΑ Α1 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ Π ΗΛΙΑ Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 15.00 ΚΑΛΥΒΙΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 15.00 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΔΡΟΣΕΡΟ Β ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9-2-2020
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΣΙΓΑΛΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΒΛΑΔΙΚΑΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΕΣ Π ΡΙΖΟΧΩΡΙ Β ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 15.00 ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΔΥΤΙΚΟ Β ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΔΙΝΑΚΗΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Β ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2020
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ16 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ16 ΑΡΕΣΤΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 12.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ14 ΑΡΕΣΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ Ε Κ12 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 Κ12 ΜΠΕΤΤΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Κ12 ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ Ε Κ10 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΑΓ 2 Κ10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Κ10 ΜΗΤΩΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9-2-2020
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.00 ΑΑΓ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Κ16 ΜΠΕΤΤΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ14 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΕΛΛΑ Κ14 ΣΑΜΑΡΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 Κ12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ12 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 Κ10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ10 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.