ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  12-12-2019
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 14/15/18-12-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΝΗΣΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ Π ΗΛΙΑ Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΚΑΛΥΒΙΑ Β ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΕΣ Π ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΔΥΤΙΚΟ Β ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΡΙΖΟΧΩΡΙ Β ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΚΑΛΗ Α1ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 15.00 ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Β ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 15.00 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΥ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-12-2019
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ16 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 ΠΕΛΛΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ14 ΓΙΑΓΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Κ14 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 Κ12 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 Κ12 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ12 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 Κ10 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 Κ10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 ΠΕΛΛΑ Κ10 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 16.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ10 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΑΓ 2 ΑΛΜΩΠΟΣ Κ16 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ16 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ14 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Ε ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ12 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ12 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Ε ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ10 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ10 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΑΓ 2 Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ