Α1                                                                            
ΝΗΣΙ   -   ΔΩΡΟΘΕΑ              Αναβολή λόγω ομίχλης    
ΜΑΥΡΙΔΗΣ          ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΞΟΣ  -   ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ      2-3
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ           ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΜΑΝΔΑΛΟ    -     ΕΛΠΙΔΑ 5-1
    ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΕΛΛΑ - ΡΙΖΑΡΙ  5-1
      ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ       ΖΓΟΥΡΟΣ              ΙΤΣΚΟΣ

ΠΡΟΜΑΧΟΙ   -     ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ        5-1
                ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ        ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.  ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΒΥΡΩΖΗΣ


Α1ος   

ΕΘΝΙΚΟΣ Α  -       ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000     1-5   
     ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.  ΔΙΝΑΚΗΣ   
 
ΚΑΛΗ   - ΑΨΑΛΟΣ              2-2
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΕΣΤΗΣ              ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ      ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ



Α2ος   

ΑΡΣΕΝΙ -ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ        2-1 
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ                ΣΙΓΑΛΑΣ   
          
ΑΘΥΡΑ  ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ       0-3
     ΑΡΓΥΡΟΣ              ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
     ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ  - ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ       7-0      
      ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ       ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ              
                                                                                                                               
                                                                                                                              
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019  


                                                                                                                      
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           15.00     ΕΘΝΙΚΟΣ Γ   -       ΜΕΛΙΣΣΙ               Α1           ΑΡΓΥΡΟΣ              ΣΙΠΚΑΣ  Ι.             ΔΕΛΛΙΟΣ                ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ


ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ      15.00     ΛΟΥΤΡΑΚΙ     -      ΚΕΡΑΣΙΑΣ            Α1ος 
    ΚΑΡΑΤΖΑΣ           ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ                ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ             15.00     ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   -          Π ΗΛΙΑΣ               Α1ος      ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ                ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ


ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.00     ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ  -   ΟΡΜΑ   Α1ος   
  ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ. 


ΛΙΠΑΡΟΥ             15.00     ΛΙΠΑΡΟ         -       ΔΑΜΙΑΝΟ           Α2ος 
    ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ      ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ                ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    15.00     ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ       ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
      ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΒΛΑΔΙΚΑΣ  

      
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ           15.00     ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ    -    ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ   Α2ος
     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΖΓΟΥΡΟΣ              ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
 


           
ΚΑΛΥΒΙΩΝ          15.00     ΚΑΛΥΒΙΑ      -        ΣΕΒΑΣΤΙΙΑΝΑ     Β
            ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ       ΜΗΤΩΝΑΣ 
      
ΡΑΧΩΝΑΣ            15.00     ΡΑΧΩΝΑ     -         ΕΛΚΠΙΔΕΣ Π        Β
             ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ       ΓΙΑΓΚΟΣ               ΓΑΡΓΑΛΑΣ 
       
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ     15.00     ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  -     ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ     Β             ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ 
   
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε     -        ΔΡΟΣΕΡΟ            Β             ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      ΣΙΓΑΛΑΣ               ΔΙΝΑΚΗΣ    
      
ΔΥΤΙΚΟΥ               15.00     ΔΥΤΙΚΟ- ΡΙΖΟΧΩΡΙ            Β      
      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ  ΚΟΥΛΑΚΗΣ        

                                                                                                                               
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-12-2019                                                                                                                     
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ       14.45     ΣΩΣΑΝΔΡΑ   -      ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ       Κ             ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.  ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ                ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ