Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ        
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ        
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  14-3-2019        
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 2/3/6-3-2019        
        
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-3-2019        
ΑΓΡΑ 15.30 ΝΗΣΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 ΠΕΛΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.30 ΚΑΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.30 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΑΡΝΙΣΑ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ 
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 ΥΔΡΑΙΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. 
ΟΡΜΑΣ 15.30 ΟΡΜΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ 
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Ν ΠΕΛΛΑ Α2ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ 
Α ΛΟΥΚΑ 15.30 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΦΝΗ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
        
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-3-2019        
ΑΞΟΥ 15.30 ΑΞΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΑΨΑΛΟΣ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ 
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΚΕΡΑΣΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΜΗΤΩΝΑΣ 
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.30 ΔΩΡΟΘΕΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. 
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.30 ΔΑΜΙΑΝΟ ΛΙΠΑΡΟ Α2ιος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. 
ΑΘΥΡΩΝ 15.30 ΑΘΥΡΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ιος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ 
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ιος ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΧΙΩΤΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.30 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α2ιος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.30 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. 
Π ΗΛΙΑ 15.30 Π ΗΛΙΑΣ ΓΑΡΕΦΙ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΠΕΤΤΑΣ 
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΣΕΝΙ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ 
        
ΤΕΤΑΡΤΗ 20-3-2019        
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Κ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ