ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ        
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ        
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  21-2-2019        
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 23/24/27-2-2019        
        
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019        
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ  ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ 
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ 
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Π ΗΛΙΑ 15.00 Π ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 
        
        
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-2-2019        
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΝΕΟΧΩΡΙ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ 
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ 
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΟΡΜΑ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ 
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Ν ΠΕΛΛΑ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ 
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ 
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ 
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β 
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΔΑΦΝΗ Β2 ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η 
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ  ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΧΙΩΤΗΣ
        
        
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-2-2019        
ΑΜΠΕΛΕΙΕΩΝ 15.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
ΠΑΙΔΙΚΑ        
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019        
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Κ16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ   
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ16 ΖΙΩΓΛΗΣ   
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 12.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΑΣ Κ14 ΑΡΕΣΤΗΣ   
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ14 ΜΠΕΤΤΑΣ   
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ ΠΕΛΛΑ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΑΣ Κ12 ΑΡΕΣΤΗΣ   
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ12 ΜΠΕΤΤΑΣ   
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ ΠΕΛΛΑ Κ10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 12.00 ΑΑΓ ΠΕΛΛΑ Κ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η   
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Κ10 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΑΣ Κ10 ΖΙΩΓΛΗΣ   
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ   
        
        
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-2-2019        
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ16 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ14 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ   
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ12 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ   
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ12 ΜΠΕΤΤΑΣ   
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ10 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ   
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η   
        
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-2-2019        
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 16.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΑΣ Κ16 ΑΡΕΣΤΗΣ   
        
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ        
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                  ΤΑ ΜΕΛΗ      
        
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ   ΙΤΣΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     
        
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ