Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ        
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ        
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  14-2-2019        
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 9/10-2-2019        
        
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-2-2019        
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΝΗΣΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. 
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ 
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ 
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΘΥΡΑ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ 
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. 
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ Π ΗΛΙΑΣ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ 
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΒΟΪΔΑΚΗΣ 
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β2 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 
        
        
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-2-2019        
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΕΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΚΑΛΗ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ 
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ 
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ 
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ