Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  31-1-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 2/3-2-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΝΗΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΛΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Α1ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΠΑΟΚ ΠΆΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΕΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ   Γ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ Ε Αος ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΑΨΑΛΟΣ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΔΡΟΜΙ Ν ΠΕΛΛΑ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ Α ΛΟΥΚΑ Β2 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΠΕΤΤΑΣ