Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  6-12-2018
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 8/9/12-12-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΝΗΣΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΚΥΟΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΔΙΝΑΚΗΣ
Π ΗΛΙΑ 15.00 Π ΗΛΙΑΣ ΓΑΡΕΦΙ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΚΑΛΗ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΡΕΣΤΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΟΣ Ε ΛΟΥΤΡΑΚΙ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΦΝΗ Β2 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12-12-2018
ΑΞΟΥ 14.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Κ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ