ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ           =     ΠΡΟΜΑΧΟΙ        4-0
        Η τριπλέτα   ΓΙΑΓΚΟΣ               ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΑΛΑΤΖΑΣ                ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
Μεγάλη νίκη για την Αναγέννηση γιαννιτσών που επ΄στρεψε σε νίκες με τον πιο δυνατό τρόπο συντρίβοντας τους προμάχους με 4-0
 σκορερ για την Αναγέννηση οι  Κυζιρίδης, Στεφανίδης, Ουρουμίδηςκαι ο Χάτια




   ΜΕΛΙΣΣΙ      =         ΕΘΝΙΚΟΣ Γ    1-3
       Η τριπλέτα    ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ       ΖΓΟΥΡΟΣ              ΣΑΜΑΡΑΣ                ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Μεγάλο διπλό για τον εθνικό που βρήκε τα πατηματα του στην κατηγορία, νικώντας άνετα με 1-3 το Μελίσσι
Η ομάδα του φ. Μητσάκη ήταν καλύτερη και κέρδισε δίκαια. σκορερ για τους νικητές οι φλαρουντσος 2 και ελευθεριάδης. Είχε μειώσει σε 1-2 ο Τουλγαρίδης.













ΚΕΡΑΣΙΑΣ            15.00     ΚΕΡΑΣΙΑ     =         ΕΛΠΙΔΑ Ε       0-3
  ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΔΕΛΛΙΟΣ                ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ






ΑΨΑΛΟΥ              15.00     ΑΨΑΛΟΣ              ΔΩΡΟΘΕΑ           1-2
      ΖΙΩΓΛΗΣ               ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ       ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

 









ΑΡΝΙΣΣΑΣ            15.00     ΑΡΝΙΣΣΑ              ΥΔΡΑΙΑ  2-1 
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΔΙΝΑΚΗΣ             ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ








              
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.00     ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ   = ΟΡΜΑ   0-2
   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ               ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.







     
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ   ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ       -      ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 5-2
 
 ΚΑΡΑΤΖΑΣ           ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ                ΤΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

 


   

ΛΙΠΑΡΟ         =       ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ 1-3
     ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ                ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

1






ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ  -      ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ      0-0
  ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ               ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ                ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ







ΓΑΡΕΦΙ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ         Β1   αναβλήθηκε   
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΜΙΣΚΟΣ                ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ



       
ΖΕΡΒΗ -  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε       1-0
        ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ                ΒΟΪΔΑΚΗΣ  





        
  ΤΣΑΚΟΙ- Π ΗΛΙΑΣ        2-0
        ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΜΗΤΩΝΑΣ   


     
    ΔΑΦΝΗ     -           ΑΡΣΕΝΙ  1-1   
      ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΙΩΝΗΣ  Β.          ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  
4
  
   ΡΑΧΩΝΑ      -        Α ΛΟΥΚΑΣ   2-2 
       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΜΠΕΤΤΑΣ 

15΄  1-0Ζαφειρίου
30  ΄ 1-1 Νήρας
65΄2-1 Ζαχαριάδης
85΄2-2 Ιωαννίδης







          
   ΔΥΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ  3-0 
        ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.     

50΄ 1-0   Ράλλης
58΄2-0    Ράλλης
60΄3-0    Ράλλης