Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  22-11-2018
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 24/25/28-11-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2018
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΛΓΟΥ  Γ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Ν ΠΕΛΛΑ Α2ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΖΕΡΒΗ Β1 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Π ΗΛΙΑ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-11-2018
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Κ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΛΗ Κ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.