Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2018/19. 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.11.2018 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 14.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 9η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 9η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.11.2018 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.30 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ