ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 10/11/14-11-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΟΡΜΑ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΚΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ 14.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΚΟΛΛΙΟΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
ΡΑΧΩΝΑΣ 12.00 ΡΑΧΩΝΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β2 ΒΑΣΙΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΜΠΕΤΤΑΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Ν ΠΕΛΛΑ Α2ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ Π ΗΛΙΑΣ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-11-2018
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ16 ΖΙΩΓΛΗΣ
ΑΘΥΡΩΝ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Κ16 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Κ14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Κ12 ΜΠΕΤΤΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Κ12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Κ10 ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Κ10 ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Κ10 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ16 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΜΕΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΑΓ ΑΑΣ Κ16 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ14 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΑΛΜΩΠΟΣ Κ14 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΑΛΜΩΠΟΣ Κ12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ12 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Κ ΚΒ Κ12 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΑΛΜΩΠΟΣ Κ10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ10 ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΑΣ Κ10 ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ10 ΣΑΜΑΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Κ ΚΒ Κ10 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ