Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΑΣ Γιαννιτσά 0-7 (Τελικό)

0-1 13’ Κοβάτσης

0-2 28’ Παντελίδης

0-3 54’ Χουσείνογλου

0-4 63’ Πέλκας

0-3 70’ Χουσείνογλου

0-6 83’ Ζαρογιάννης με πέναλτι

0-7 86’ Καραγιάννης

Ορφέας Ριζαρίου – Άρης Αμπελειών 2-2 (Τελικό)

0-1 14′ Καμπάνης

1-1 15′ Τσόρμπας

2-1 19′ Τσόρμπας

2-2 39′ Μαραντίδης με πέναλτι

Δόξα Μεγαπλατάνου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-6 (Τελικό)

0-1 22′ Ασλανίδης

0-2 42’ Στεφανίδης

0-3 54’ Κυζιρίδης

0-4 78’ Ζιώγας

0-5 80′ Κυζιρίδης

0-6 86′ Στεφανίδης

Όλυμπος Αψάλου – Άρης Νησίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Σίσκος 76’

Νεοχώρι – Δόξα Μανδάλου 0-3 (Τελικό)

0-1 14’ Καραδήμος

0-2 52’ Αναστασιάδης

0-3 78’ Τόπκας

Μ.Αλέξανδρος Ν.Πέλλας – Εθνικός Γιαννιτσών 0-1 (Τελικό)

0-1 26’ Λούτσης

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης – Ακρίτας Σωσάνδρας 0-5 (Τελικό)


Άρης Λιπαρού – Μ.Θύελλα Λυκοστόμου 5-0 (Τελικό)



Φίλιππος Σταυροδρομίου – Αλμωπός 0-4 (Τελικό)

0-1 20’ Μουσόνι

0-2 42′ Μυλωνάς

0-3 76′ Ασλαμπάλογλου

0-4 83′ Ιωάννου

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – Νίκη Καλής 1-3 (Τελικό)

0-1 25’ Γιακαμόζης Αθ.

0-2 73’ Σαρίδης

1-2 89’ Πετρίδης με πέναλτι

1-3 90’ Καραγκιαούρης

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Δόξα Μελισσίου 0-2 (Τελικό)

0-1 20′ Κηλίκης

0-2 80′ Λιτοβολής Δ. με πέναλτι

Φίλιππος Γιαννιτσών – Νίκη Αξού 0-1 (Τελικό)

0-1 40′  Πολατιδης

Ελπίδα Έδεσσας – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας 2-4 (Τελικό)

0-1 12’ Μπρατσούδης

0-2 22’ Μπρατσούδης

1-2 37’ Παλημάνης

1-3 57′ Μπρατσούδης

1-4 76’ Μπρατσουδης

2-4 80’ Τσάτσε

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Θύελλα Σαρακηνών 0-1 (Τελικό)

0-1 68’ Γκέσιος

ΠΑΣ Σκύδρα – ΑΣ Πρόμαχοι 2-2 (Τελικό)

1-0 21′  Ίγκλις

1-1 25′ Μίτσκας

2-1 46′ Γραμματόπουλος

2-2 85′ Μίτσκος Χ. με πέναλτι

Οι ομάδες που προκρίθηκαν από κάθε όμιλο στην 3η φάση:

1ος όμιλος: Αλμωπός Αριδαίας, Νίκη Καλής

2ος όμιλος: Α.Σ. Γιαννιτσά, Άρης Αμπελειών

3ος όμιλος: Εδεσσαϊκός, Αναγέννηση Δωροθέας

4ος όμιλος: Άρης Νησίου, Δόξα Μελισσίου

5ος όμιλος: Δόξα Μανδάλου, Νίκη Αξού

6ος όμιλος: Ακρίτας Σωσάνδρας, Εθνικός Γιαννιτσών

7ος όμιλος: Θύελλα Σαρακηνών, Π.Α.Σ. Μ.Α. Πέλλας

8ος όμιλος: Α.Σ. Πρόμαχοι, Π.Α.Σ. Σκύδρα 2000