ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 25/26-11-2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΑΞΟΣ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΣΙΩΝΗ  Μ.
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΔΕΛΛΙΟΣ  ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΠΙΝΟΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΟΡΜΑ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΣΤΑΥΡΔΡΟΜΙ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΖΕΡΒΗ Β1 ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΔΑΦΝΗ Β2 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑ Π1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π1 ΖΙΩΓΛΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΟΠ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΤΖΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΚΑΛΗ ΑΑΓ 2 ΤΖΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 12.00 ΑΑΓ 1 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΜΙΛΤΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΤΖ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΞΟΣ ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ 1 ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΜΙΛΤΣΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΒΑΒ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΣΑΜΑΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΑΓ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΔΗΜ.ΣΤ. ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΒΛΑΔΙΚΑΣ