Λουτράκι-Πρόμαχοι1-1 τελικό

    ΦΩΤΙΑΣ         ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ           ΖΙΩΓΛΗΣ

15΄1-0 Νάνος
90+3 1-1 Μούγιος


Φούστανη-Κερασιά  2-0 τελικό

    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.     ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ           ΑΛΑΤΖΑΣ



10΄1-0  Δημητρίου
20΄2-0 Δημητρίου





Βορεινό-Δωροθέα 3-1

    ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.        ΖΓΟΥΡΟΣ     ΠΕΡΔΙΚΑΣ
5΄1-0 Γιαννάκης
48΄Γιαννάκης πέναλτι, απόκρυση
50΄2-0 Βλαδίκας
70΄3-0 Αδάμ
75΄3-1 Καλπακίδης


















Λυκόστομο-Όρμα  3-1 τελικό

    ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ        ΣΚΟΥΛΗΣ     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

45΄1-0 Ζαχαράκης με πέναλτι

50΄1-1 Σαμαράς
55΄2-1 Ιγνατίδης
65΄οριζόντιο δοκάρι Ζαχαράκης, Λυκόστομο

79΄πέναλτι Σαμαράς Όρμας, απόκρουση
90΄3-1 Αλεξίου












Αρσένι-Σταυροδρόμι 0-1 τελικό

ΓΙΑΓΚΟΣ            ΔΕΛΛΙΟΣ       ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.



63΄0-1΄ Γεωργιάδης















Παλάιφυτο-Αμπελιες0-3 Τελικό

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ       ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

40΄0-1 Θάνος
 52΄ 0-2  Δούμος
80΄0-3 Θάνος












Αραβησσός-Εσώβαλτα 2-3 τελικό

    ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

25΄0-1 Μιχαηλίδης
27΄0-2Μιχαηλίδης
31΄1-2 Πολατίδης
55΄1-3 Δέλλιος
60΄2-3 Πολατίδης










Καρυώτισσα-Καλή 1-0 τελικό

ΤΣΙΠΑΣ Δ.          ΜΗΤΡΟΥ       ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ



33 1-0 Μιχαηλίδης




                                       

Α-1ος  25η

   
                                     
1  Πρόμαχοι       19  - 1 -3          68-20        58
     -----------------------------------------------
 2  Νησί               18 -3-3          57-29        57
     ------------------------------------------------------------------
 3  Λουτράκι        17 -2 - 4          72 - 28        53       
 4  Όρμα              12 - 7 -4          47 -  28        43       
 5  Κερασιά         11-  4 -  9          55 -  41        37       
 6  Βορεινό          10-  4 -  9          41-34        34       
 7  Ένωση
 Τσάκων             9  -  5 - 10        31 - 31        32       
 8  Άρνισσα         9 -  5 -  9          40--  52-  32       
 9  Ίδα                  8 - 5 -10        38- 37        27       
 10 Φούστανη     7- 4- 13        32 -  56        25       
 11 Γαρέφι           7 – 5-11        50 - 51        24       
 12 Υδραία          6-5-13             38- 54        23
 ----------------------------------------------------------------------
 13 Λυκόστομο   7 -2- 14        31-50        23       
 14 Παναγίτσα    3- 3 -17        23 - 67        12       
 15 Δωροθέα      3 -3-17        22 - 67        12       


   

    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1  Αμπελιές                    19-5-2 71-17  62  
    

2  Σταυροδρόμι             19-3-4 62-29  60
      

3  Π.Μυλότοπος            17-7-2 47-13  58       

4  Μελίσσι                      17-5-4  53-2      56   

5  Αρσένι                        16-1-9  49-26      49  

6  Αραβησσός               11-7-8  54-37     40   

7  Παλαίφυτο                 11-4-11  41-48  37   

8  Αξός                           11-1-14 44-39 34     

9  Μαυροβούνι              10-4-12 31-39 34     

10 Καλή                          10-4-12 42-61 34     

11 Καρυώτισσα                        9-3-14  37-43 30      

12 Ν.Μυλότοπος          9-2-1 40-59    29       

13 Πενταπλάτανος       6-5-15  32- 50 23
    

14 Εσώβαλτα                7-1-18  38-76 22      

15 Άθυρα                       5-6-15    29-45 21    

16 Πρ. Ηλίας                 1-2-23     15-79 5