Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος 22η αγωνιστική

Ίδα-Λουτράκι  2-3 τελικό

ΦΩΤΙΑΣ  ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ        ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ
50΄1-0 Μποζίνης
51΄1-1 Σπρίτας
57΄1-2 Νάνος
75΄2-2 Γάτσος
80΄2-3 Κυριακίδης


Γαρέφι-Ένωση –Τσάκων3-2 τελικό

    ΖΓΟΥΡΟΣ     ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ           ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ
5΄1-0 Σίσκος
10΄2-0 Ματθαίος Μάρκου
47΄  2-1Φουντουκίδης
65΄3-1 Στάθης Κόγιος
90΄3-2 Ιωάννου


Άρνισσα-Πρόμαχοι  0-2 τελικό

ΜΑΥΡΙΔΗΣ        ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ          ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
15΄0-1 Νάνος
85΄0-2Γ. Νάνος


Όρμα-Κερασιά 3-2 τελικό

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ           ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΓΑΤΣΟΣ
 14΄0-1 Α. Πασαλής του Χ,
35΄1-1 Σαμαράς
60΄ 1-2   Αντ. Πασαλής
80΄2-2 Ιωάννου
85΄3-2Σαμαράς




Άρης Υδραίας - Άρης Νησίου 1 - 2

72΄ 0 - 1 Δούμος με πέναλτι

 80΄1 - 1 Πεφάνης

90´+2΄ 1 - 2 Καραμαλάκης



Μ.Θ. Λυκοστόμου - Νίκη Βορεινού 1 - 2

11΄ 0 - 1 Μπαρμπαγιάννης αυτογκόλ

 73΄ 0 - 2 Γιαννάκης

70΄ Αποβολή του Σιάλη (Λ)

88΄ 1 - 2 Αλεξίου



Δάφνη Παναγίτσας - Ευρωπός Φούστανης 0 - 1

 80΄ 0 - 1 Ντόγκαρης




   

    ΟΜΑΔΕΣ                   ΑΓ.      Ν         Ι           Η         ΤΕΡΜΑΤΑ     Β

1  Πρόμαχοι                   * 20     17        1          2          63        19        52

------------------------------------------------------------------

2  Νησί                           * 21     16        2          3          49        23        50

3  Λουτράκι                    * 20     15        2          3          65        24        47

-------------------------------------------------------------------------------

4  Όρμα                          * 21     10        7          4          44        28        37

5  Βορεινό                      * 20     10        4          6          40        27        34

6  Κερασιά                     * 21     8          4          9          45        38        28

7  Άρνισσα                     * 20     7          5          8          38        50        26

8  Ένωση Τσάκων        * 21     7          4          10        24        27        25

9  Ίδα                              * 20     7          5          8          33        31        24

10 Υδραία                      * 21     7          3          11        30        44        24

11 Γαρέφι                       * 21     7          4          10        48        44        23

12 Φούστανη                 * 21     7          2          12        28        51        23

------------------------------------------------------

13 Λυκόστομο               * 20     5          2          13        27        48        17

14 Παναγίτσα                * 21     3          3          15        23        63        12

15 Δωροθέα                  * 20     3          2          15        19        59        11