Α-10ς

ΝΗΣΙ – ΑΡΝΙΣΣΑ 3-1 τελικο

ΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΓΙΟΣ

43΄0-1 Δεληκώστας 50΄ αποβολή Δολιάνης , Άρνισσα 60΄ 1-1 Σκούλης 85΄2-1 Σιόγκας



ΓΑΡΕΦΙ – ΟΡΜΑ 5-1τελικο

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΓΑΤΣΟΣ


5΄1-0 Γιάντσης 27΄1-1 Σαμαράς 28΄2-1 Ματθαίος Μάρκου 77΄3-1 Ματθαίος Μάρκου 88΄4-1 Θ. Σίσκος 90΄5-1 Δ. Μπίνος




ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΔΩΡΟΘΕΑ 2-1 τελικο

ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

10΄1-0 Ταρασίδης 60΄1-1 Απτεσλής 90+2΄2-1 Ναλμπάντης




ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ - ΚΕΡΑΣΙΑ 2-1 τελικο


ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.

30΄προσωρινή διακοπή , χαλάζι


μετά από 10 λεπτά αρχίζει ξανά

52΄1-0 Μπαρμπαγιάνης 75΄προσωρινή διακοπή 85΄1-1 Τρίψης

89΄2-1 Αλεξίου Δύο αποβολές για την Κερασιά


ΥΔΡΑΙΑ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2-3 ΤΕΛΙΚΌ

ΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΚΥΡΟΥ

31 0-1 Σαμψούρης 55΄0-2 Ν.Νάνος 70΄0-3 Ν. Νάνος 80΄1-3 Παρτσανάκης 88΄2-3 Σιδηρόπουλος





ΒΟΡΕΙΝΟ - ΤΣΑΚΟΙ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

20΄1-0 Βλαδίκας



ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1-7 τελικό

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΜΙΣΚΟΣ 10΄1-0 Τόγκαρης 12΄1-1 Βασιλόπουλος 17΄1-2 Σπρίτος 50΄1-3 Σπρίτος 55´ 1-4 Σπρίτος 60΄1-5 Δίος 75΄1-6 Νάνος με πέναλτι 90΄1-7 Πανταζής


1 Πρόμαχοι 12-1-2 49-14 37

-----------------------------------------

2 Λουτράκι 10-2-3 47-21 32

3 Νησί 10-2-3 33-20 32

------------------------------------------

4 Βορεινό 7-3-5 33-21 24

5 Ένωση Τσάκων 7-3-5 20-18 24

6 Κερασιά 6-4-5 39-27 22

7 Όρμα 5-7-3 26-18 22

8 Άρνισσα 6-3-5 28-34 21

9 Ίδα 6-4-5 26-21 20

10 Γαρέφι 5-3-7 34-32 16

11 Υδραία 4-3-8 15-31 15

12 Λυκόστομο 4-2-9 21-35 14

------------------------------------------------------------

13 Φούστανη 4-2-9 16-36 14

14 Δωροθέα 3-1-11 18-48 10

15 Παναγίτσα 2-2-11 18-47 8

Α-20ς


ΑΡΣΕΝΙ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 4-0 τελικο

ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.

20΄1-0 Γάτσος



ΜΕΛΙΣΣΙ - ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ 1-1 τελικό

ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ

27΄1-0 με πέναλτι Λιτοβολής 44΄1-1 Μιχαηλίδης



ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ - Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ 0-1 τελικό

ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.

12΄0-1 Θεοδοσιάδης



ΑΞΟΣ - ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.

30΄0-1 Πολατίδης 65΄1-1 Δημητριάδης 47΄1-2 Γκότσης 80΄1-3 Πολατίδης

85΄2-3 Καραδήμος



Π.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ 2-3 τελικό

ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΙΠΑΣ Β. ΜΗΤΡΟΥ


20΄1-0 Τόπκας 25΄1-1 Γιανιτσιδιώτης 30΄ 1-2 Κελφωτιάδης

40´ 2-2 Τράγκας με πέναλτι 57΄2-3 με πέναλτι Καλιοντζής



ΑΘΥΡΑ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ 1-3 τελικο

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ

15΄0-1 Σταυρίδης 32΄0-2 Τσιρακίδης 43´ 1-2 Παρασχάκης 60΄1-3 Λαγογένης




ΚΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ 2-2 τελικό

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΑΛΑΤΖΑΣ

25΄1-0 Νικολαίδης

42΄2-0 Καραγκιαούρης

44΄ 2-1 Ζημπίδης 67΄χαμένο πέναλτι Καρράς, Αμπελιές 75΄2-2 Ζημπίδης

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ 1-2 τελικό

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

15΄0-1 Γκίλης 37΄0-2 Γκίλης

70 1-2
Αμπελιές 13-2-1 47-9 41

------------------------------------------------------------------------

2 Π.Μυλότοπος 11-5-0 32-7 38

3 Σταυροδρόμι 12-1- 3 40-19 37

--------------------------------------------------------------------------------------

4 Μελίσσι 11-2-3 38-17 35

5 Παλαίφυτο 9-2-5 30-24 29

6 Αραβησσός 8-2-6 35-23 26

7 Μαυροβούνι 8-2-6 22-19 26

8 Ν.Μυλότοπος 7-2-7 26-30 23

9 Αρσένι 7-1-8 23-20 22

10 Αξός 6-0-10 27-25 18

11 Πενταπλάτανος 5-2-9 23-33 17

12 Άθυρα 5-1-10 22-28 16

13 Καρυώτισσα 5-1-10 23-33 16

-----------------------------------------------------------------------------------

14 Καλή 4-2-10 22-45 14

15 Εσώβαλτα 3-0-13 19-56 9

16 Πρ. Ηλίας 1-1-1 47-48 4