Α-1ος όμιλος

Άρνισσα-Τσάκοι    0-1     

75΄0-1 Ιωάννου

90΄αποβολή Μαρτίν Αρνισσα

Γαρέφι-Βορεινό   5-2

6΄1-0 Τρ. Παρασκευάς 

41΄2-0 με πέναλτι Θ. Σίσκος

43΄3-0 Τάσος Μπίνος

45΄4-0 με πέναλτι Σίσκος, απόκρουση τερματοφύλακα η μπάλα στον Σίσκο και γκολ    

79΄4-1 Σινάπης

80΄4-2 Σινάπης

89΄ 5-2 Χρηστίδης . Μπλόκαρε το σουτ ο τερματοφύλακας , αλλά όταν σηκώθηκε πέρασε τη γραμμή με τη μπάλα

Καλή-Πρόμαχοι   5-5      

16΄1-0  Κουτσάκης

19 1-1 Μούγιος

25΄1-2 Καλογιάννης

35΄2-2 Διδασκάλου

48΄2-3 Νάνος

50΄3-3 Ζαλούμης

60΄3-4 Νάνος

80΄4-4 Διδασκάλου

87΄5-4 Ζαλούμης

90΄5-5 Νάνος

Άψαλος-Ξιφιανή  4-2

3΄0-1   Δερμεντζόγλου(Μίτιτς)

23΄0-2      Δερμεντζόγλου(Μίτιτς)  

30΄1-2 Αθανασίου 

55΄2-2 Αθανασίου

65΄3-2 Ουρτζάνης

80΄4-2 Αθανασίου     

Νησί-Λουτράκι  2-1

13΄1-0 Κολυμάνης με πέναλτι

25΄Πέναλτι , αποβολή Κόκλη Νησιου. Το πέναλτι εκτέλεσε ο Μήτσκας και το έχασε

55΄1-1 Μήτσκας

70΄2-1 Μαυρογιανάκος

Α-2ος όμιλος

Μακεδονικός Γ.-Ασπρο 4-2

46΄1-0 Τερζής

50΄2-0 Αθανασιάδης

60΄3-0 Τερζής

78΄3-1 Μπουρνάζης

87΄4-1 Τερζής

90΄4-2 Τσόπτσης

Αμπελιές-Πλαγιάρι 6-0

30΄1-0 Μέκολι

50΄2-0 με πέναλτι Μέκολι

60΄3-0 Θ. Θάνος

70΄4-0με πέναλτι Κουτούδης

85΄5-0 Σιδέρης

88΄6-0 Θ. Παπαδόπουλος    

Απόλλων Κ.Β.-Αγ.Λουκάς 4-0

 28΄1-0 Στάρχος

70΄2-0 Τσιότσιος

75΄3-0 Νήρας

80΄4-0 Σκαπέρδας

Πενταπλάτανος-Σταυροδρόμι  4-1    

17΄1-0 Καρυπίδης

27΄Γεωργιάδης χαμένο πέναλτι για Σταυροδρόμι

30΄1-1 Σκιάλσι

40΄2-1 Καρυπίδης

45΄3-1 Αρβανιτόπουλος

75΄Τόσκα με πέναλτι

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ                       

Δωροθέα-Λυκόστομο 3-2

5΄1-0 Σέλκος (Μπέηλη)

37΄1-1 Κοκτσίδης
43΄2-1 Γκάγκας
48΄2-2 με πέναλτι Κοκτσίδης
65΄3-2 Γκάγκας

Άγρας-Ριζό   0-1

9΄0-1 Μουρουζίδης

Εθνικός Αρ.-Ίδα 1-5

9΄ 0-1 Ν. Γάτσος

25΄0-2 Μποζίνης
30΄0-3 Β. Νιβουρλής
50΄0-4  Ροδοβάνης
80΄1-4 Αγιάνογλου
85΄1-5 Τ. Δημητρίου

Εσώβαλτα-Δάφνη  6-1 

27΄1-0   Τριανταφυλλίδης 
40΄2-0 Γαλάνης 
50΄3-0 Ντόνας
60΄4-0 Παπαδόπουλος
65΄4-1 Τσιφλίδης
73΄5-1 Ματιάνι
80΄6-1 Παπαδόπουλος 

Αραβησσός-Άθυρα     0-0

Μελίσσι-Παλαίφυτο    4-1 

23΄1-0 Πολατίδης
41´ 2-0 με πέναλτι Πολατίδης

45΄3-0 Κοπάτσης
 52΄4-0 Σαββίδης
78΄4-1 Χατζίδης

Αρσένι-Άξός  0-3

55΄0-2 Νικολαϊδης
65΄0-3 Τσαβδάρης