ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 21/22/-12-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΗΠΑΚΗΣ
Π ΗΛΙΑ 15.00 Π ΗΛΙΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΔΙΑΝΚΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α ΛΟΥΚΑΣ Α2ος ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 15.00 ΚΑΛΥΒΙΑ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Β ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΖΙΩΓΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΝΗΣΙ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΥ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΑΞΟΣ Α1 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΤΣΚΟΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΡΙΖΑΡΙ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΣΙΓΑΛΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΟΡΜΑ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΡΑΧΩΝΑ Β ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Β ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ ΕΛΠΙΔΕΣ Π Β ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΟΧΩΡΙ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ Β ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ.
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 ΠΕΛΛΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ14 ΖΙΩΓΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Κ14 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 Κ12 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 Κ10 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 ΠΕΛΛΑ Κ10 ΜΗΤΩΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 13.30 ΑΑΓ 2 ΑΛΜΩΠΟΣ Κ16 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Ε ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ12 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ12 ΖΙΩΓΛΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Ε ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ10 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΙΘΝΙΚΟΣ Α Κ10 ΖΙΩΓΛΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Κ10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23-12-2019
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                 ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΙΤΣΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ