Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας


Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της ΕΠΣ Πέλλαςτο Σαββάτο 9 Νοεμβρίου:



Α1
ΡΙΖΑΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙ 1-3
ΑΞΟΣ - ΜΑΝΔΑΛΟ 1-1
ΔΩΡΟΘΕΑ - ΠΕΛΛΑ 1-8

Α 1ος όμιλος
ΚΑΛΗ - ΚΕΡΑΣΙΑ 0-1
ΑΡΝΙΣΣΑ - ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ 1-2
ΟΡΜΑ - ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0-4

Α 2ος όμιλος
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 6-2
ΔΑΜΙΑΝΟ - ΑΡΣΕΝΙ 2-1

Β
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ - ΡΙΖΟΧΩΡΙ 8-1




Το αυριανό πρόγραμμα των αγώνων του νομου Πέλλας
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019   
                                                                                                                   
ΠΡΟΜΑΧΩΝ      11.00     ΕΛΠΙΔΕΣ Π           ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε             Β
                ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ       ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ


ΑΓΡΑ     15.00     ΝΗΣΙ      ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ        Α1
                ΚΑΡΑΤΖΑΣ           ΔΕΛΛΙΟΣ              ΑΛΑΤΖΑΣ             ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00     ΕΛΠΙΔΑ Ε             ΕΘΝΙΚΟΣ Γ
                Α1           ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      ΖΓΟΥΡΟΣ              ΣΗΠΑΚΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ       15.00     ΣΩΣΑΝΔΡΑ         ΠΡΟΜΑΧΟΙ        Α1
                ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΣΙΠΚΑΣ  Ι.             ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ


ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ             15.00     ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000            Π ΗΛΙΑΣ               Α1ος
                ΑΡΓΥΡΟΣ              ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ                ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ              15.00     ΑΨΑΛΟΣ              ΕΘΝΙΚΟΣ Α         Α1ος
                ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ


ΛΙΠΑΡΟΥ             15.00     ΛΙΠΑΡΟ                ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ       Α2ος
                ΓΙΑΓΚΟΣ               ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ              
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ            15.00     ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΘΥΡΑ  Α2ος
                ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ       ΓΚΟΓΚΟΣ              ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ              15.00     Α ΛΟΥΚΑΣ           ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ        Α2ος
                ΜΑΥΡΙΔΗΣ          ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΔΙΝΑΚΗΣ            
ΚΑΛΥΒΙΩΝ          15.00     ΚΑΛΥΒΙΑ              ΔΡΟΣΕΡΟ            Β             ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  Κ. 
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ   15.00     ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ     ΔΥΤΙΚΟ Β
                ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ  ΖΙΩΓΛΗΣ               ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ    
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΩΝ   15.00     ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ      ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Β
                ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ      ΣΙΓΑΛΑΣ              
ΡΑΧΩΝΑΣ            15.00     ΡΑΧΩΝΑ              ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ       Β
                ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ        ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.  ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ