ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 3/4-11-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΕΛΛΑ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΜΠΑΛΛΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΗ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
Π. ΗΛΙΑ 15.00 Π ΗΛΙΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΑΡΕΦΙ Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΑΡΣΕΝΙ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΝΗΣΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΑΞΟΣ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Α2ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΖΕΡΒΗ Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ16 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Κ14 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Κ14 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΓ Κ12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Κ12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Κ12 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Κ10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΓ Κ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΓ2 Κ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΑΜΕΛΕΙΕΣ Κ10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Κ10 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Κ16 ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Κ16 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΕΛΛΑ Κ14 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ12 ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Κ10 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 10.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΕΛΛΑ Κ10 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Κ10 ΜΠΕΤΤΑΣ