ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2013

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
 ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
 ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
 ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
 Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
 ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
 ΚΑΡΥΔΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΚΑΡΥΔΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
 ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
 ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
 ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2013

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
 ΙΔΑΣ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
 Π. ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
 ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
 ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
 ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
 ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
 Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
 ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
 ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ
 ΠΙΠΕΡΙΑΣ 11.00 ΑΠΟ ΠΙΠΕΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
 ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΝΥΔΡΟΥ
 ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
 ΑΣΠΡΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
 ΑΘΥΡΩΝ15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
 Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.00 ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ