ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.12.2012
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
 ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
 ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
 ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.12.2012

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική
 ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
 Π. ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
 ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
 ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
 ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
 ΚΑΡΥΔΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΚΑΡΥΔΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
 ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
 ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
 ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
 ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ
 ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΑΠΟ ΠΙΠΕΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
 ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
 ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
 ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.12.2012

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική
 ΙΔΑΣ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ
 ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
 ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
 ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
 ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
 ΒΟΡΕΙΝΟΥ 11.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
 ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
 ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ
 ΑΝΥΔΡΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΝΥΔΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
 ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
 ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
 ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
 ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ