Β´ Εθνική

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής

H Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοίνωσε το μεσημέρι της Τετάρτης τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες της 21ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Football League στις 23 & 24/3/2012.

Παρασκευή 23/3 (15:00) - 21η αγωνιστική

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
ΒΟΗΘΟΙ: Χαρίσης (Γρεβενών), Βέρρης (Λέσβου)
4ος: Σφακιανάκης (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κρίκης (Τρικάλων)
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τίκας (Καρδίτσας)
ΒΟΗΘΟΙ: Βαφειάδης (Καρδίτσας), Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φωτιάδης (Σερρών)
ΓΗΠΕΔΟ "Ν.ΣΑΡΑΦΗΣ" ΕΠΑΝΟΜΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βαλιώτης (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Παπαδημητρίου, Καραμπούλας (Λάρισας)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ρόντσης (Καστοριάς)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καραλιόλιος (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Ρίγκος (Γρεβενών), Στόϊκος (Κέρκυρας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παπαμίχος (Φθιώτιδας)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (16:00)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Θανασακούδης, Μερκενίδης (Μακεδονίας)
4ος: Κάμπαξης (Εύβοιας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τσάγγαρης (Δωδ/νήσου)
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ (19:00-OTE TV)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005-ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ιωαννίδης (Αργολίδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Τζαριμάς, Καραγεώργος (Αργολίας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Καψάλης (Αιτ/νίας)

Σάββατο 24/3 (15:00-OTE TV)

AEL FC ARENA
ΛΑΡΙΣΑ 1964-ΒΕΡΟΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κουτσιαύτης (Άρτας)
ΒΟΗΘΟΙ: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Ζυγούρης (Αιτ/νίας)
4ος: Γαλατσός (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παπαδημητρίου (Πιερίας)
Σημείωση: Ο αγώνας ΦΩΚΙΚΟΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ δεν θα διεξαχθεί, σύμφωνα με απόφαση της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, η οποία ανακαλεί το πιστοποιητικό συμμετοχής της ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ. Ο αγώνας ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ –ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ δεν θα διεξαχθεί, σύμφωνα με τις υπ’ αριθμ. 20/14-2-2012, 31/21-2-2012, 52, 54, 55/13-3-2012 αποφάσεις του Τακτικού Διαιτητικού Δικαστηρίου της ΕΠΟ για την ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ.

ΣΤΟΝ 2ο ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ

Οι τριπλέτες του Σαββάτου

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες 2ου ομίλου του πρωταθλήματος Δ´ Εθνικής Κατηγορίας, περιόδου 2011-2012 που θα γίνουν στις 24/3/2012, ημέρα Σάββατο και με ώρα έναρξης 4 μ.μ. και οι οποίοι είναι:

2ος ΟΜΙΛΟΣ
20η Αγωνιστική

Π.Ο. Ν Καλλικράτειας - ΠΑΟΚ Γιαννιτσών
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μερκενίδης, Πετρεντσής (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Παπατρινταφύλλου (Κιλκίς)
Α. Ο. Κιλκισιακός-Δόξα Πενταλόφου
Διαιτητής: Οικονόμου (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής, Καραΐσκος (Χαλκιδικής)
Παρατηρητής: Τσακιρίδης (Σερρών)
Μακεδονικός - Εθνικός Ν. Αγιονερίου (Ματαιούται)  
Απόλλων Αρναίας-Εθνικός Σοχού
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Δάντης, Πουλικίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Βασιλειάδης (Πέλλας)
Οδυσσέας Κορδελιού-Ολυμπιακός Κυμίνων
Διαιτητής: Τομίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής, Κόγιος (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (Καβάλας)
Καμπανιακός-Αχιλλέας Τριανδρίας
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σίπκας, Μιχαλόγλου (Πέλλας)
Παρατηρητής: Μπισογιάννης (Μακεδονίας)
Ηρακλής - Διγενής Λακκώματος (Ανεβλήθη)