Β ΕΘΝΙΚΗ

Οι τριπλέτες της 14ης αγωνιστικής

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν αγώνες για το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β Εθνικής, περιόδου 2011-2012 για την 14η αγωνιστική που θα γίνουν στις 28 και 29/1/2012 και οι οποίοι είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ – 14.30 μ.μ.

Αγροτικός Αστέρας – Βέροια
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ναλμπάντης (Κιλκίς), Ξενακίδης (Κοζάνης)
4ος διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Εμραϊζόγλου (Ηπείρου) 

ΚΥΡΙΑΚΗ – 3 μ.μ.

Διαγόρας – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Γαλατσός (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σάββας, Πολυμενίδης (Σερρών)
4ος διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος (Αθηνών)   
Ηρακλής Ψαχνών – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βφειάδης (Καρδίτσας), Μπάμπας (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Μπεκιάρης (Λάρισας)   
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Α.Ε.Λ. Καλλονής 
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Παρασκευούδης, Δηλγεράκης (Δράμας)
4ος διαιτητής: Κοεμτζίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Τζίκας (Μακεδονίας)  
Φωκικός - Βύζας Μεγάρων 
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Ζαρακοβίτης (Μεσσηνίας)
4ος διαιτητής: Αποστολόπουλος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Ηλιάδης (Αθηνών)  
Αναγέννηση Επανομής - Α.Ο. Πλατανιάς
Διαιτητής: Γράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωϋσιάδης (Ξάνθης), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Αντ. (Κοζάνης)   
Εθνικός Αστέρας – Πανθρακικός
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δ.Αττικής), Πλακογιάννης (Δωδεκανήσου)
4ος διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)   
Θρασύβουλος – Πιερικός
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Άρτας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Πυλαρινός (Αιτωλ/νίας)
4ος διαιτητής: Καμπαξής (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Φλαμπούρης (Αθηνών)   
Καλλιθέα - Λάρισα 
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Βάντσης (Δράμας, Σαββόγλου (Ξάνθης)
4ος διαιτητής: Βρακάς (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Αγαδάκος (Πειραιά) 

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές της Κυριακής

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες της 8ης αγωνιστική για το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γ Εθνικής και στον 2ο όμιλο, περιόδου 2011-2012 που θα γίνουν στις 29/1/2012 και οι οποίοι είναι:

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 μ.μ.

Οδυσσέας Αναγ. Σερρών - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Παπακύπης, Πετρεντζής (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Κουναλάκης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Βυρώζης (Πέλλας)   
Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Βόλου 
Διαιτητής: Καλογεράκος (Ηλείας)
Βοηθοί: Πίττας (Ηλείας), Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)
4ος διαιτητής: Τερετίδης (Καβάλας)
Παρατηρητής: Τερματζίδης (Σερρών)  
Βατανιακός Κατερίνης - Α. Ο. Τύρναβος 2005
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Κυρβέης (Σερρών), Νικολαΐδης Κ. (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Στεφανίδης (Καστοριάς)   
Δόξα Κρανούλας - Α.Ε. Ποντίων Κατερίνης 
Διαιτητής: Μαστοροδήμος (Λάρισας)
Βοηθοί: Γκαρέλης (Λάρισας), Σαρλής (Άρτας)
4ος διαιτητής: Καλιακάτσος (Άρτας)
Παρατηρητής: Γεωργάκης (Θεσπρωτίας)  
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αετός Σκύδρας
Διαιτητής: Τσιρώνης (Αιτωλ/νίας)
Βοηθοί: Κακατσίδης (Αιτωλ/νίας), Τίκας (Ηπείρου)
4ος διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Θεοχάρης (Τρικάλων)   
Τηλυκράτης Λευκάδας - Μ. Αλέξ. Ηράκλειας
Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας)
Βοηθοί: Λαφαντζής, Καράμπουλας (Πιερίας)
4ος διαιτητής: Κολυτάς (Κέρκυρας)
Παρατηρητής: Τσουβάνος (Άρτας)

Δ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Οι σφυρίκτρες της Κυριακής

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες του δεύτερου ομίλου του Βορρά, του πρωταθλήματος Δ´ Εθνικής Κατηγορίας, περιόδου 2011-2012 που θα διεξαχθούν στις 29.01.2012 και με ώρα έναρξης 3 μ.μ. και οι οποίοι είναι:    
    
2ος ΟΜΙΛΟΣ
12η Αγωνιστική    
    
Ηρακλής - ΠΑΟΚ Γιαννιτσών (Αναβάλλεται)  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Διγενής Λακκώματος
Διαιτητής: Κιοτζένης (Καβάλας)
Βοηθοί: Καραβασίλης, Λαζρής (Καβάλας)
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου (Πιερίας)   
Δόξα Χέρσου - Καμπανιακός 
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Παπαμιχαήλ, Πουλικίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Μπίνος (Πέλλας)  
Εθνικός Σοχού - Οδυσσέας Κορδελιού
Διαιτητής: Τομίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Ρούντος, Τοπουσδώνης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Μιχαηλίδης (Χαλκιδικής)   
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων Αρναίας
Διαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαραμπούρας, Ντόντης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ταουσάνης (Πέλλας)   
Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός (Ματαιούται)  
Π.Ο. Ν. Καλλικράτειας - Α.Ο. Κιλκισιακός
Διαιτητής: Καμπούρης (Σερρών)
Βοηθοί: Κωνσταντινίδης, Τσαουσίδης (Σερρών)
Παρατηρητής: Πεχλιβανίδης (Μακεδονίας)