Πάτησε κορυφή η ομάδα του νομού μας ο ΑΣ Γιαννιτσά μετά το μεγάλο διπλό μέσα στον Λαγκαδά.
Το ντέρμπι του νομού μας αναδείχθηκε ισόπαλο με 0-0 Αλμωπός- Εδεσσαϊκός.
αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική
2ος όμιλος
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 1-3
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1-1
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5-3
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

Βαθμολογία
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. Α,Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12 6 4 0 2 3 3 10-5 6 2 2 0 0 1 1 5-0 6 4 2 0 2 2 2 5-5
2. ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 12 6 3 3 0 6 0 6-2 5 3 1 2 0 3 0 4-2 7 3 2 1 0 3 0 2-0
..................................................................................................................................................................................................................................
3. ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 12 6 4 0 2 4 2 9-5 6 4 2 0 2 3 1 5-4 6 2 2 0 0 1 1 4-1
4. ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 11 6 3 2 1 4 2 8-4 7 3 2 1 0 2 1 5-0 4 3 1 1 1 2 1 3-4
5. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 10 6 3 1 2 4 2 7-4 3 2 1 0 1 2 0 1-1 7 4 2 1 1 2 2 6-3
6. ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 9 6 2 3 1 3 3 10-8 7 3 2 1 0 2 1 6-3 2 3 0 2 1 1 2 4-5
7. ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 9 6 2 3 1 4 2 6-4 5 3 1 2 0 3 0 3-1 4 3 1 1 1 1 2 3-3
8. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 8 6 2 2 2 3 3 7-5 6 3 2 0 1 0 3 7-4 2 3 0 2 1 3 0 0-1
9. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7 5 2 1 2 3 2 6-7 6 2 2 0 0 1 1 3-1 1 3 0 1 2 2 1 3-6
.......................................................................................................................................................................................................................................
10. ΛΑΓΚΑΔΑΣ 7 6 2 1 3 4 2 4-6 7 4 2 1 1 2 2 4-4 0 2 0 0 2 2 0 0-2
11. ΟΥΛΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 6 0 4 2 6 0 1-3 3 4 0 3 1 4 0 0-1 1 2 0 1 1 2 0 1-2
12. ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 4 6 1 1 4 2 4 7-17 4 3 1 1 1 1 2 4-6 0 3 0 0 3 1 2 3-11
13. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 6 0 3 3 3 3 5-10 2 3 0 2 1 2 1 2-4 1 3 0 1 2 1 2 3-6
14. ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 2 5 0 2 3 3 2 1-7 0 2 0 0 2 0 2 1-6 2 3 0 2 1 3 0 0-1

 7η αγωνιστική 20ή
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκος-Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας