Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.


 
 

1η αγωνιστική 14η

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΠΟ Τρίγλιας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ερμής Αμυνταίου

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς

Βέροια-ΑΣ Γιαννιτσά

Ολυμπιακός Κυμίνων-Εδεσσαϊκος

Μελιτέας Μελίτης-Αγροτικός Αστέρας

 

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΟ Τρίγλιας-Αλμωπός Αριδαίας

Ερμής Αμυνταίου-Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός-Βέροια

Νίκη Αγκαθιάς-Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΣ Γιαννιτσά-Μελιτέας Μελίτης

Εδεσσαϊκος-Αγροτικός Αστέρας

 

3η αγωνιστική 16η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια-ΠΟ Τρίγλιας

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου

Μελιτέας Μελίτης-Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκος-ΑΣ Γιαννιτσά

 

4η αγωνιστική 17η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟ Κουφαλίων

Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τρίγλιας-Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου-Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκος

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Γιαννιτσά

 

5η αγωνιστική 18η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια

Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου

Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας

ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου

Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός

 

6η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΑΟ Κουφαλίων

Βέροια-Μελιτέας Μελίτης

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκος

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΣ Γιαννιτσά

ΠΟ Τρίγλιας-Νίκη Αγκαθιάς

Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός

 

7η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης

Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Εδεσσαϊκος-Βέροια

ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας

 

8η αγωνιστική 21η

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης-Εδεσσαϊκος

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΣ Γιαννιτσά

Βέροια-Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας-Ερμής Αμυνταίου

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΟ Τρίγλιας

 

9η αγωνιστική 22η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκος

ΑΣ Γιαννιτσά-Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς-Μελιτέας Μελίτης

Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Ερμής Αμυνταίου-Βέροια

ΠΟ Τρίγλιας-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

10η αγωνιστική 23η

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκος-Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

Μελιτέας Μελίτης-Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΟ Τρίγλιας

Βέροια-ΑΠΕ Λαγκαδά

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

 

11η αγωνιστική 24η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά

Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος

ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης

Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου

 

12η αγωνιστική 25η

Μακεδονικός-ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς-Ερμής Αμυνταίου

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΟ Τρίγλιας

Εδεσσαϊκος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας

Μελιτέας Μελίτης-Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Βέροια

 

13η αγωνιστική 26η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Τρίγλιας-Μακεδονικός

ΑΠΕ Λαγκαδά-Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Γιαννιτσά

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκος

Βέροια-Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης-Ολυμπιακός Κυμίνων