Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

 
ΕΡΤ1


 
16:00 Αll Star Game Πάτρα

ΕΡΤ2

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2018

11:30-12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΟΜΑΔΙΚΟ/ ΖΕΥΓΑΡΙΑ-ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Μ)

12:00-15:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΤΑ | 1500μ. (Α), ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ-ΤΕΛΙΚΟΣ

500μ. (Γ) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

13:00-15:00 ΔΙΑΘΛΟ | 7,5 χλμ. ΣΠΡΙΝΤ (Γ) - ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ). (ΖΑΠΙΝΓΚ)

15:00-15:20 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2018 |ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - HIGHLIGHTS (M)  

15:30 Πόλο: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

17:00 Volley League: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου 

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2018

02:00-03:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΜΕΙΚΤΟ ΔΙΠΛΟ (Ζ)

03:00-04:45 SNOWBOARD | SLOPESTYLE (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

04:45-06:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ | ΚΑΤΑΒΑΣΗ (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

06:00-07:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ | ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ - ΑΤΟΜΙΚΟ (Α) - ΤΕΛΙΚΟΣ(Μ)

ΕΤ3

15:00 Football League: Πανσερραϊκός - Αρης

Cosmote TV

14.00 Βιγιαρεάλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ουνιόν Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.00 ΑTP 250 Σόφια, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σπαλ-Μίλαν, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Ντόρτμουντ-Αμβούργο, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολονία, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Μάλαγα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 ΑTP 250 Σόφια, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Κροτόνε-Αταλάντα, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.02 17:00)

21.30 Τρέντο-Καντού, Lega Basket Serie A, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Στόουκ-Μπράιτον, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (10.02 17:00)

21.30 Περούτζια-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Νάπολι-Λάτσιο, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πορτιμονένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Σουόνσι-Μπέρνλι, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.02 17:00)

01.00 Brooklyn Nets-New Orleans Pelicans, NBA Saturday Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

12:00 LUGE: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:05 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

14:25 SHORT TRACK: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Championship Αγγλίας Football League 31η αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Λιντς (Novasports1HD)

14:40 SKI JUMPING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Ξάνθη - ΑΟΚ (Novasports3HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Πανιώνιος – Λαμία (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Τουλούζ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Basketball, Villanova - Butler (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 23η αγωνιστική Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Ανζέ – Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Xavier (FOX Sports HD)

02:00 NHL, Lightning - Kings (FOX Sports HD)

02:40 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:30 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:45 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:15 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)