Bόρειος Όμιλος

Κυριακή 6/10-16.00

Ζάκυνθος - Καβάλα
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
4ος: Κούλης (Ηλείας)
 
Βατανιακός - Κέρκυρα
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Διαμάντης (Χαλκιδικής)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
 
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
 
Νίκη Βόλου – Τίρναβος (20.00-OTE TV)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Τζοφώλης (Τρικάλων)
 
Δευτέρα 7/10-16.00

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Καραμπούλας (Πιερίας)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)
 
Αιγινιακός - Πιερικός
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Γεωργάκης (Ηπείρου)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)
 
Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου (18.00-OTE TV)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Λαφαντζής (Πιερίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

Nότιος Όμιλος

Παρασκευή 4/10

Φωστήρας - Αχαρναϊκός -18.00 ΟΤΕ TV
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Σγάντζος (Πειραιά), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
 
Κυριακή 6/10-16.00

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών (15.30)
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Ζησιμόπουλος (Πειραιά)
4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)
 
Χανιά - Φωκικός
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Λιανδράκης (Ηρακλείου), Δανέζης (Αθηνών)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
 
Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων
Διαιτητής: Βρακάς (Ευβοίας)
Βοηθοί: Πασχαλίδης (Ευβοίας), Ρούμπης (Ευβοίας)
4ος: Κέκελος (Αιτ/νίας)
 
Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Γαβρίλης (Αθηνών)
 
Πανηλειακός - Γλυφάδα
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
 
Δευτέρα 7/10
 
Καλλιθέα - Παναχαϊκή -16.00 ΟΤΕ ΤV
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)