To πλήρες πρόγραμμα σε Νότιο και Βόρειο όμιλο

 

 

Με την πραγματοποίηση της κλήρωσης άρχισε, ουσιαστικά, το νέο πρωτάθλημα της Football League στην καινούρια της μορφή, αποτελούμενο από δύο ομίλους των 14 ομάδων.

 Κλειδάριθμους στην κλήρωση πήραν ο Ολυμπιακός Βόλου με τη Νίκη Βόλου, ο Πιερικός με τον Βατανιακό και ο Παναιγιάλειος με την Παναχαϊκή, ενώ η πρεμιέρα έχει οριστεί για τις 29 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική - 14η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - ΑΟ Χανιά

 

 

Επισκοπή - Φωστήρας

Φωκικός - Καλλιθέα

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή - Αστέρας Μαγούλας

Βύζας Μεγάρων - Πανηλειακός

Ολυμπιακός Βόλου - Γλυφάδα

2η αγωνιστική - 15η αγωνιστική

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χανιά - Φωκικός

Φωστήρας - Αχαρναϊκός

Καλλιθέα - Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου

Πανηλειακός - Γλυφάδα

3η αγωνιστική- 16η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός

Αχαρναϊκός - Επισκοπή

Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά

Βύζας Μεγάρων - Φωστήρας

Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα

Γλυφάδα - Παναιγιάλειος

Πανηλειακός - Αστέρας Μαγούλας

4η αγωνιστική -17η αγωνιστική

Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών

Φωκικός - Παναχαϊκή

Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου

Φωστήρας - Γλυφάδα

Καλλιθέα - Πανηλειακός

Παναιγιάλειος - Αστέρας Μαγούλας

5η αγωνιστική -18η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή

Βύζας Μεγάρων - Αχαρναϊκός

Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός

Γλυφάδα - Επισκοπή

Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά

Αστέρας Μαγούλας - Φωστήρας

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

6η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων - Ηρακλής Ψαχνών

Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου

Αχαρναϊκός - Γλυφάδα

Φωκικός - Πανηλειακός

Επισκοπή - Αστέρας Μαγούλας

ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος

Φωστήρας - Καλλιθέα

6η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων - Ηρακλής Ψαχνών

Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου

Αχαρναϊκός - Γλυφάδα

Φωκικός - Πανηλειακός

Επισκοπή - Αστέρας Μαγούλας

ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος

Φωστήρας - Καλλιθέα

7η αγωνιστική - 20η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Ολυμπιακός Βόλου

Γλυφάδα - Βύζας Μεγάρων

Πανηλειακός - Παναχαϊκή

Αστέρας Μαγούλας - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - Φωκικός

Καλλιθέα - Επισκοπή

Φωστήρας - ΑΟ Χανιά

8η αγωνιστική - 21η αγωνιστική

Γλυφάδα - Ηρακλής Ψαχνών

Ολυμπιακός Βόλου - Πανηλειακός

Βύζας Μεγάρων - Αστέρας Μαγούλας

Παναχαϊκή - Πανιαγιάλειος

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

Φωκικός - Φωστήρας

Επισκοπή - ΑΟ Χανιά

9η αγωνιστική - 22η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Πανηλειακός

Αστέρας Μαγούλας - Γλυφάδα

Παναγιάλειος - Ολυμπιακός Βόλου

Καλλιθέα - Βύζας Μεγάρων

Φωστήρας - Παναχαϊκή

ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός

Φωκικός - Επισκοπή

10η αγωνιστική - 23η αγωνιστική

Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών

Πανηλειακός - Παναιγιάλειος

Γλυφάδα - Καλλιθέα

Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας

Βύζας Μεγάρων - ΑΟ Χανιά

Παναχαϊκή - Επισκοπή

Αχαρναϊκός - Φωκικός

11η αγωνιστική - 24η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος

Καλλιθέα - Αστέρας Μαγούλας

Φωστήρας - Πανηλειακός

ΑΟ Χανιά - Γλυφάδα

Επισκοπή - Ολυμπιακός Βόλου

Φωκικός - Βύζας Μεγάρων

Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική - 25η αγωνιστική

Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών

Παναιγιάλειος - Φωστήρας

Αστέρας Μαγούλας - ΑΟ Χανιά

Πανηλειακός - Επισκοπή

Γλυφάδα - Φωκικός

Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός

Βύζας Μεγάρων - Παναχαϊκή

13η αγωνιστική - 26η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας

ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα

Επισκοπή - Παναγιάλειος

Φωκικός - Αστέρας Μαγούλας

Αχαρναϊκός - Πανηλειακός

Παναχαϊκή - Γλυφάδα

Ολυμπιακός Βόλου - Βύζας Μεγάρων

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική -14η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Ζάκυνθος

Δόξα Δράμας - Νίκη Βόλου

Καβάλα - Ηρακλής

Τύρναβος - Βατανιακός

Εθνικός Γαζώρου - Αιγινιακός

Κέρκυρα - Αν. Γιαννιτσών

Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς

2η αγωνιστική - 15η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Αν. Καρδίτσας

Ζάκυνθος - Καβάλα

Νίκη Βόλου - Τύρναβος

Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου

Βατανιακός - Κέρκυρα

Αιγινιακός - Πιερικός

Αν. Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς

3η αγωνιστική - 16η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Καβάλα

Τύρναβος - Δόξα Δράμας

Εθνικός Γαζώρου - Ζάκυνθος

Κέρκυρα - Νίκη Βόλου

Πιερικός - Ηρακλής

Απόλλων Καλαμαριάς - Βατανιακός

Αν. Γιαννιτσών - Αιγινιακός

4η αγωνιστική - 17η αγωνιστική

Τύρναβος - Αν. Καρδίτσας

Καβάλα - Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας - Κέρκυρα

Ζάκυνθος - Πιερικός

Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής - Αν. Γιαννιτσών

Βατανιακός - Αιγινιακός

5η αγωνιστική - 18η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου

Κέρκυρα - Τύρναβος

Πιερικός - Καβάλα

Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας

Αν. Γιαννιτσών - Ζάκυνθος

Αιγινιακός - Νίκη Βόλου

Βατανιακός - Ηρακλής

6η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

Κέρκυρα - Αν. Καρδίτσας

Εθνικός Γαζώρου - Πιερικός

Τύρναβος - Απόλλων Καλαμαριάς

Καβάλα - Αν. Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας - Αιγινιακός

Ζάκυνθος - Βατανιακός

Νίκη Βόλου - Ηρακλής

7η αγωνιστική - 20ή αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς - Κέρκυρα

Αν. Γιαννιτσών - Εθνικός Γαζώρου

Αιγινιακός - Τύρναβος

Βατανιακός - Καβάλα

Ηρακλής - Δόξα Δράμας

Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος

8η αγωνιστική - 21η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Αν. Γιαννιτσών

Κέρκυρα - Αιγινιακός

Εθνικός Γαζώρου - Βατανιακός

Τύρναβος - Ηρακλής

Καβάλα - Νίκη Βόλου

Δόξα Δράμας - Ζάκυνθος

9η αγωνιστική - 22η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Αν. Γιαννιτσών

Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς

Βατανιακός - Πιερικός

Ηρακλής - Κέρκυρα

Νίκη Βόλου - Εθνικός Γαζώρου

Ζάκυνθος - Τύρναβος

Καβάλα - Δόξα Δράμας

10η αγωνιστική - 23η αγωνιστική

Αιγινιακός - Αν. Καρδίτσας

Αν. Γιαννιτσών - Βατανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής

Πιερικός - Νίκη Βόλου

Κέρκυρα - Ζάκυνθος

Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας

Τύρναβος - Καβάλα

11η αγωνιστική - 24η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Βατανιακός

Ηρακλής - Αιγινιακός

Νίκη Βόλου - Αν. Γιαννιτσών

Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς

Δόξα Δράμας - Πιερικός

Καβάλα - Κέρκυρα

Εθνικός Γαζώρου - Τυρναβος

12η αγωνιστική - 25η αγωνιστική

Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας

Βατανιακός - Νίκη Βόλου

Αιγινιακός - Ζάκυνθος

Αν. Γιαννιτσών - Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς - Καβάλα

Πιερικός - Τύρναβος

Κέρκυρα - Εθνικός Γαζώρου

13η αγωνιστική - 26η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Νίκη Βόλου

Ζάκυνθος - Ηρακλής

Δόξα Δράμας - Βατανιακός

Καβάλα - Αιγινιακός

Τύρναβος - Αν. Γιαννιτσών

Εθνικός Γαζώρου - Απολλων Καλαμαριάς

Πιερικός - Κέρκυρα