ΣΑΒΒΑΤΟ 23/4


ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (16.00)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ευαγγέλου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Χριστοδούλου, Μπαμπάς (Αθηνών)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σταμούλης (Μακεδονίας)

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (18.00-OTE TV)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γκρανάς (Ξάνθης)
ΒΟΗΘΟΙ: Χατζημωϋσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παμπορίδης (Κιλκίς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3-15.00


ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάστακας (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Περικλείδης (Μακεδονίας), Ναλμπάντης (Κιλκίς)
4ος: Μηλιάδης (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κωνσταντάρας (Καβάλας)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τίκας (Ευρυτανίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Λιανός (Βοιωτίας), Βαφειάδης (Καρδίτσας)
4ος: Βαλιώτης (Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σκουφίτσας (Αθηνών)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αποστολόπουλος (Ηλείας)
ΒΟΗΘΟΙ: Παπαδήμας (Αχαϊας), Σφυρής (Ηλείας)
4ος: Μπορτζάρης (Αχαϊας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Μητροφάνης (Αθηνών)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
ΒΟΗΘΟΙ: Καραλής (Ηπείρου), Πυλαρινός (Αιτ/νιας)
4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κούλιας (Κέρκυρας)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Μπέτσογλου (Κορίνθου), Τσιαλογιάννης (Α. Αττικής)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ιωαννίδης (Ηρακλείου)

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Πεντζερέτζης (Κιλκίς)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ευθυμιάδης (Δράμας)

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μήτση (Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ: Τζαφόλιας (Α. Αττικής), Φώσκολου (Πειραιά)
4ος: Ιωσηφίδης (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κοφίτσας (Τρικάλων)

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ (16.00-OTE TV)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαπέτρου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Χαρίτος, Νικόλαδος (Αθηνών)
4ος: Μανούρας Χ. (Τρικάλων)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Αγαδάκος  (Πειραιά)

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

H ΕΠΑΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της εμβόλιμης 30ης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 27/3. Αναλυτικά:

Τετάρτη 27/3-15.00

Ολυμπιακός Βόλου-Δόξα Δράμας
Πιερικός-Ηρακλής
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ Καλλονής
Αναγέννηση Επανομής-Εθνικός Γαζώρου  ΟΤΕ TV
Hρακλής Ψαχνών-Καβάλα
Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Βύζας Μεγάρων
Καλλιθέα-Θρασύβουλος
Λάρισα-Νίκη Βόλου  OTE TV
Ρεπό: Φωκικός