Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
Ο αγώνας της Εθνικής μπάσκετ με τη Λιθουανία αλλά και τα ματς της Super League ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.


12:30 Eurobasket 2017 - Φάση των 16: Σλοβενία - Ουκρανία

15:15 Eurobasket 2017 - Φάση των 16: Γαλλία - Γερμανία

18:45 Eurobasket 2017 - Φάση των 16: Φινλανδία - Ιταλία

21:30 Eurobasket 2017 - Φάση των 16: Λιθουανία - Ελλάδα



09.55 Moto3 Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Moto3 Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Ίνγκολσταντ-Άουε, Bundesliga 2, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.25 MotoGP Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Premier League, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.05 MotoGP Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Λέστερ-Τσέλσι, Premier League, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Γιουβέντους-Κιέβο, Serie A TΙΜ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Στόουκ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Σεβίλη-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Χόφενχαϊμ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Έβερτον-Τότεναμ, Premier League, 4η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.09 17:00)
21.45 Σαμπντόρια-Ρόμα, Serie A TIM, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 4η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (09.09 17:00)
22.30 Πόρτο-Σάβες, Liga NOS, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 Άρσεναλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 4η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.09 17:00)
 
02.30 NASCAR Cup Series, Richmond Federated Auto Parts 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
 
Novasports
09:10 NRL, Eels - Storm (FOX Sports HD)
10:30 NRL, Elimination Final (FOX Sports HD)

11:00 Διεθνής Μαραθώνιος Grand Prix Πράγα (Novasports1HD)

12:40 NRL, Panthers - Sea Eagles (FOX Sports HD)

13:00 NRL, Qualifying Final (FOX Sports HD)

14:45 CYCLING: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 CYCLING: Tour of Britain (Eurosport2)

16:00 Super League Σουρωτή 3η Αγωνιστική, Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Λαμία (Novasports2HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 6η Αγωνιστική Μπόλτον - Μίντλεσμπρο (Novasports4HD)

17:30 H Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)

18:15 Super League Σουρωτή 3η Αγωνιστική, Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 5η Αγωνιστική Νις – Μονακό (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, West Virginia Mountaineers - East Carolina Pirates (FOX Sports HD)

19:00 TENNIS: US Open in New York (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 6η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 4η Αγωνιστική Χεράκλες – Φέγενορντ (Novasports5HD)

20:30 Super League Σουρωτή 3η Αγωνιστική, ΑΟ Ξάνθη - Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Άγιαξ – Τσβόλε (Novasports2HD)

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 MLB, Cubs - Brewers at (FOX Sports HD)

23:00 TENNIS: US Open in New York (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Chicago Fire - New York Red Bulls (Eurosport2)

03:30 NCAA College Football, USC Trojans - Stanford Cardinals (FOX Sports HD)