Γ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες για το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας, περιόδου 2011-2012, που θα διεξαχθούν στις 21-22-23/1/2012 και οι οποίοι είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ – 21.01.12 – 15.00

Τύρναβος – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μπαλής-Χάρισον (Κέρκυρας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος Διαιτητής: Κρητικός (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Χατζηνικολάου (Ηπείρου)

ΚΥΡΙΑΚΗ – 22.01.12

Εθνικός Γάζωρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Τομίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Παπαϊωάννου (Φλώρινας), Λαζαρίδης (Κιλκίς)
4ος Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Μιχαηλίδης (Χαλκιδικής)
Οδυσσέας Αναγέννησης Σερ.- Βατανιακός Κατερίνης
Διαιτητής: Κιγιτζής (Θράκης)
Βοηθοί: Χούσκογλου (Θράκης), Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος Διαιτητής: Παπαγγέλης (Θράκης)
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Λαζ. (Μακεδονίας)
Νίκη Βόλου – Δόξα Κρανούλας
Διαιτητής: Ιωσηφίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γουρνάκης (Αθηνών), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος Διαιτητής: Μάγειρας (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Καραμανίδης (Καστοριάς)
Αετός Σκύδρας – Μ. Αλέξανδρος Ηράκλειας
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Αναστασίου Γ., Ακρίβος (Λάρισας)
4ος Διαιτητής: Χαλβατζάκος (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Γιαπράκης (Φλώρινας)

ΔΕΥΤΕΡΑ – 23.01.12 – 17.00

Α. Ε. Ποντίων Κατερ. – Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαιτητής: Κουναλάκης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Εμπλιούκ (Ξάνθης), Γεωργίου (Λάρισας)
4ος Διαιτητής: Μπουρμαρσόπουλος (Λάρισας)
Παρατηρητής: Ιακωβίδης (Σερρών)

ΣΤΟΝ 2ο ΟΜΙΛΟ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ

Οι τριπλέτες της Κυριακής

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες του 2ου ομίλου του Βορρά, του πρωταθλήματος Δ´ Εθνικής Κατηγορίας, περιόδου 2011-2012 που θα γίνουν στις 22/1/2012 και με ώρα έναρξης 3 μ.μ. και οι οποίοι είναι:

2ος ΟΜΙΛΟΣ
11η Αγωνιστική
    
ΠΑΟΚ Γιαννιτσών - Αχιλλέας Τριανδρίας (21.01.12)
Διαιτητής: Υφαντίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Παπουλίδης, Ζυμταρούδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Νόνας – Γεωργίου (Καστοριάς)  
Ηρακλής - Δόξα Χέρσου (Αναβάλλεται)
Διγενής Λακκώματος - Ολυμπιακός Κυμίνων
Διαιτητής: Θεολόγου (Πέλλας)
Βοηθοί: Καρυπίδης, Γεωργίου (Πέλλας)
Παρατηρητής: Τερματζίδης (Σερρών)  
Καμπανιακός - Εθνικός Σοχού 
Διαιτητής: Μαρόπουλος (Κοζάνης)
Βοηθοί: Σύκος, Λαμπριανίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Λαμπρίδης (Πέλλας) 
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου 
Διαιτητής: Αναστασίου (Λάρισας)
Βοηθοί: Αρχοντής, Νίκζας (Λάρισας)
Παρατηρητής: Στεφάνου Σερρών) 
Απόλλων Αρναίας - Π.Ο. Ν. Καλλικράτειας 
Διαιτητής: Πράσατζης (Δράμας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος, Σπύρογλου (Δράμας)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας) 
Μακεδονικός - Α.Ο. Κιλκισιακός (Ματαιούται)