ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΑΝΔΡΩΝ
Παρασκευή 15/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:15
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γρ)ΝΤΟΒΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -    ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   14:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ


ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 20:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ –  ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ)ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ


ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α)ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Β)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ)  ΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  14:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -  ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γρ)  ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α)  ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΑ ΣΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ


Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  12:00
ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡYΣΗΣ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ.
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ – ΑΣΤΕΡΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 17/12/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Δευτέρα 18/12/2017
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τετάρτη 20/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:30
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Παρασκευή 22/12/2017
ΣΧΟΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 15:30
ΠΟΣΕΟΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΑ
Α2 ΓΥΑΝΙΚΩΝ
Σάββατο 16/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ    
ΓΡ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ