ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
Α)NTOBA
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ . Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00
ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 18:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 
Α)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  14:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 11:30
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α)ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)  ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ)  ΨΑΡΡΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -  ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Α)  ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  17:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:30
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   13:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ  
Α)ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΧΑΝΟΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ,
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17:00
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Δευτέρα 11/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:30
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Τετάρτη  13/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:30
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Παρασκευή 15/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:15
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ   
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΑ

Α2 ΓΥΑΝΙΚΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 16:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ
Α)ΧΑΝΟΣ
Β)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ