ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Παρασκευή 1/12/2017
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΧΟΥ 20:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ.
Α)ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 02/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ)  ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ


ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ –ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
ΓΥΜΝ. ΜΟΣΧΑΣ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ  14:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  -ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΒΕΡΟΙΑΣ  1 -  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 17:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ)  ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ)  ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:30
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)  ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)  ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)  ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΟΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α)  ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  18:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1   
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ)ΜΑΝΤΖΑΡΗ


ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 03/12/2017
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ –ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ – ΜΙΛΩΝΑ ΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ)ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 3/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 10:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Τρίτη 5/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 –ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ


ΠΑΓ/ΔΩΝ
Τετάρτη 6/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 21:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ)ΤΣΑΡΟΥΧΑ

 ΕΘΝΙΚΑ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ Ευόσμου    18.00    
ΑΠΣ  Αίας-ΑΟΦ Πορφύρας    
Α)ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ


Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 2/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 18:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΝΕΣΤΟΡ
Α)ΒΕΝΟΣ    
Β)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ