Κύπελλο Ανδρών
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
Αριστοτέλης Σκύδρας - Απόλλων Καλυβίων
Α) Καρακελίδης 
Γρ)Χριστοφορίδου

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Σκύδρας - Ζαφειράκης Νάουσας
Α) Βένος
Γρ) Ψαρρά

Κύπελλο Ανδρών
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
Πιερικός Κατερίνης - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) Τσαμουρτζής
Γρ) Φλουρής

Κύπελλο Γυναικών
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ Κοζάνης - Ποσειδών Βέροιας
Α) Ιωάννου
Γρ) Παπαστεργίου

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 12:00
Ποσειδών Βέροιας - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) Μπορντένα
Γρ) Λουκίδου

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00
Πάνθεον Λιτοχώρου - Πιερικός Κατερίνης
Α) Φλουρής
Γρ) Αναστασίου

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00
ΓΑΣ Μελίκης - Νίκη Αιγινίου
Α) Γιαννόπουλος
Γρ) Παντοφλίδης

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Εδεσσαική ΓΕ - Μίλωνας Γιαννιτσων
Α) Λιάρος
Γρ)Περδίκας

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ακαδ. Κρύας Βρύσης Δ. Ακρίτας
Α) Σαρακινίδης
Γρ) Κορνισωρλής

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00
Θύελλα Φιλώτα - Πήγασος Κοζάνης
Α) Καραπάνου
Γρ) Ηλιάδης

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00
ΓΣ Κοζάνης - Αριστοτέλης Φλώρινας
Α) Χρισοστομίδης
Γρ) Κορμπέτη

Κορασίδων
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ Καστοριάς - Αρίων Πτολεμαίδας
Α) Μεσητίδης
Γρ)Παπαχρήστου

Κύπελλο Γυναικών
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
Πιερικός Κατερίνης - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) Τσαμουρτζής
Γρ) Φλουρής

Εφήβων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
Νίκη Αιγινίου - Απόλλων Καλυβίων
Α) Τσαρούχα
Γρ) Παντοφλίδης

Εφήβων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
Αρχέλαος Κατερλινης - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) Αναστασίου 
Γρ) Σταματέλος

Νεανίδων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 16:00
Ποσειδών Βέροιας - Μίλωνας Γιαννιτσων
Α) Μπορντένα 
Γρ) Λουκίδου

Νεανίδων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Αρχέλαος Κατερίνης
Α) Καρακελίδης 
Γρ)Χριστοφορίδου

Νεανίδων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
Πήγασος Κοζάνης - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) Ιωαννου 
Γρ) Πιλιανίδου

Νεανίδων
Κυριακή 03/11/2013
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20:00
Μ. Αλεξανδρος Γιαννιτσών - ΓΣ Κοζάνης
Α) Σαρακινίδης
Γρ) Κορνισωρλής

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 02/11/2013
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ Γρεβενών - Ανατόλια
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ.