Α1 Ερασιτεχνική (24η αγωνιστική)
ΑΣ Προμάχοι – Όλυμπος Αψάλου
1-0 Μήτσκας (Λούπου) 10′
2-0 Μήτσκας (Λούπου) 62′
3-0 Νάνος Γ. 67′
4-0 Καραμήτσος 85′
Διαιτητές: Δαργινίδης, Αλμαλιώτης, Κουκούλης Σ.
4-0
τελικό
Δόξα Μανδάλου – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
1-0 Ιωαννίδης 30′
2-0 Ιωαννίδης 60′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Κεσίσογλου Γ., Δέλλιος
2-0
τελικό
Δόξα Μελισσίου – Ακρίτας Σωσάνδρας
1-0 Σιδηρόπουλος 29′
2-0 Σιδηρόπουλος (πέναλτι) 48′
3-0 Λιτοβολής 53′
Διαιτητές: Τρυψιάνης, Πίλτσης, Τσιγκόγλου
3-0
τελικό
Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Γκότσης 5′
1-1 Παπαδόπουλος 60′
Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Μανωλάκης, Τσαλγίνη Χ.
1-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (24η αγωνιστική)
Ευρωπός Φούστανης – Ελπίδα Έδεσσας
1-0 Δημητρίου 3′
1-1 Φουδούλης 15′
1-2 Αδάμ 28′
1-3 Μουσουλάρι 33′
1-4 Φουδούλης 37′
1-5 Τσάτσε 50′
1-6 Αδάμ 55′
1-7 Φουδούλης 68′
2-7 Ντέμπροβα (πέναλτι) 80′
Διαιτητές: Δεμερτζής Ν., Παντζαρτζής, Βοϊδάκης
2-7
τελικό
Άρης Νησίου – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης
1-0 Γκίνης 20′
2-0 Τσεγάνης 35′
3-0 αυτογκόλ 75′
4-0 Δούμος 80′
Διαιτητές: Ραμπούσης, Δινάκης, Αμαξοπούλου
4-0
τελικό
Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Υδραίας
1-0 Ελευθεριάδης 15′
1-1 Σαμαράς (πέναλτι) 20′
1-2 Καλπακίδης 35′
1-3 Καλπακίδης 38′
1-4 Παπαδάκης 43′
2-4 Αντωνίου (πέναλτι) 44′
Διαιτητές: Αργυρός, Αδραμάνης, Ζγουρός
2-4
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Ορφέας Ριζαρίου
1-0 Αβραμίδης Α. 5′
1-1 Σασαρίδης 15′
Διαιτητές: Καρατζάς, Σιώνης Β., Λεμονίδης
1-1
τελικό
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Εθνικός Αριδαίας
1-0 Μπαρμπαγιάννης 42′
1-1 Αθανασίου 55′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κόλλιος, Τυριακίδου
1-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (24η αγωνιστική)
Άρης Λιπαρού – Άρης Παλαιφύτου
0-1 Σάμουελ 35′
1-1 Μαγγανάρης 55′
1-2 Σάμουελ 60′
2-2 Μηνάς 65′
3-2 Μαγγανάρης 76′
4-2 Μαγγανάρης 85′
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μίσκος, Μιχαηλίδου
4-2
τελικό
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Αμπελειών0-3

Διαιτητές: Σιδηρόπουλος, Τετραγώνης, Αποστολούδας

Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – Ολυμπιακός Γαλατάδων
1-0 Μπάσδος Μ. του Αρ. 10′
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κεσίσογλου Κ., Παροτσίδης
3-3
τελικό
Άγιαξ Πέλλας – ΑΕΚ Καρυώτισσας
0-1 Μερτζάνης 27′
0-2 Πασσαλής 33′
0-3 Συρόπουλος 70′
0-4 Πασσαλής 82′
Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Ζανταρίδης, Κουκούλης Δ.

πηγή : sentrapellas.gr