ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ  14/15 & 16-4-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΚΑΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΑΞΟΥ 17.00 ΑΞΟΣ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΠΕΛΛΑ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΝΗΣΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ 17.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ
ΟΡΜΑ 17.00 ΟΡΜΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΛΙΠΑΡΟ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 25-4-2018
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΞΟΣ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018
ΠΕΛΛΑΣ 13.00 ΠΕΛΛΑ ΑΑΣ Π ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΑΓ 2 ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΑΞΟΣ ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 1 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΞΟΣ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 10.00 ΑΑΓ 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΓ Π ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23-4-2018
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25-4-2018
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 ΠΕΛΛΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 17.00 ΑΑΓ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ