Α1 Ερασιτεχνική (23η αγωνιστική)
Όλυμπος Αψάλου – Δόξα Μανδάλου
0-1 Ιωαννίδης 20′
0-2 Τσιλογλανίδης 55′
Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Αλατζάς, Αλμαλιώτης
0-2
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Γκότσης 39′
δοκάρι ο Μ. Αλέξανδρος 68′
1-1 Ρέκκος 70′
2-1 Γουστέρης 85′
2-2 Σέρρα 87′
Διαιτητές: Φωτιάς, Δέλλιος, Τετραγώνης
2-2
τελικό
Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Εξαπλατάνου
0-1 Κιλικλής 30′
1-1 Βαγκιάνης 50′
2-1 Παρτσανάκης 57′
3-1 Καραγιαννίδης (πέναλτι) 63′
4-1 Καραγιαννίδης 70′
5-1 Καραγιαννίδης 80′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Δεμερτζής Ν., Κουπαράνη
5-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική)
Θύελλα Σαρακηνών – Ευρωπός Φούστανης
Διαιτητές: Βασιλειάδης. Κεσίσογλου Κ., Κόλλιος
17-0
τελικό
Άρης Νησίου – Ελπίδα Έδεσσας
0-1 Τσάτσε 9′
1-1 Τσεγάνης 19′
2-1 Τσεγάνης 23′
3-1 Δαφνής 63′
Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Κεσίσογλου Γ., Καραγιάννης
3-1
τελικό
Δόξα Μεγαπλατάνου – Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας
1-0 Καϊλάρης 43′
2-0 Ελευθεριάδης 50′
3-0 Ελευθεριάδης 52′
3-1 Πασλαμούσκας 65′
4-1 Σεφερίδης 80′
5-1 Σεφερίδης 85′
6-1 Σεφερίδης 87′
Διαιτητές: Αργυρός, Παρούτογλου, Μιχαηλίδου
6-1
τελικό
Μάυρη Θύελλα Λυκοστόμου – Άρης Υδραίας
1-0 Παπαπέτρου 7′
2-0 Παλτίδης 15′
3-0 Κοκτσίδης 65′
Διαιτητές: Καρατζάς, Ζανταρίδης, Λεμονίδης
3-0
τελικό
Ηρακλής Γαρεφίου – Ορφέας Ριζαρίου
0-1 Σιδηρόπουλος 5′
1-1 Μάρκου 10′
1-2 Κατηκαρίδης Γ. 20′
1-3 Κατηκαρίδης Χ. 25′
1-4 Αλεξιάδης 44′
1-5 Γρηγοριάδης 70′
1-6 Βάινας 75′
1-7 Καραολάνης 80′
1-8 Βάινας 85′
Διαιτητές: Δαργινίδης, Κουκούλης Δ., Τυριακίδου
1-8
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική)
Άρης Παλαιφύτου – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης
1-0 27′
1-1 Γάτσος 30′
2-1 65′
Διαιτητές: Ραμπούσης, Κουκούλης Σ., Μιχάλογλου
2-2
τελικό
Φίλιππος Σταυροδρομίου – Νίκη Αξού
Μιχαηλίδης κόκκινη (Νίκη) 42′
0-1 Πολατίδης 75′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Αδραμάνης, Μίσκος
0-1
τελικό
Άρης Αμπελειών – Ολυμπιακός Γαλατάδων
1-0 Παπαδόπουλος 60′
Διαιτητές: Γιάγκος, Τσικόγλου, Σηπάκης Γ.
1-0
τελικό
Άρης Αθύρων – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού
1-0 Λογοθετίδης 52′
Διαιτητές: Καρυπίδης, Μητώνας, Μπέτας
1-0
τελικό
Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Λιπαρού
0-1 Τόπκας 15′
0-2 Αριόλ 65′
1-2 Παπαδόπουλος 73′
Διαιτητές: Τρυψιάνης, Δινάκης, Σιώνης Β.
1-2
τελικό
Β’ Ερασιτεχνική (Φιλικός αγώνας για απονομή επάθλων
στους πρωταθλητές – Γήπεδο Καλής, ώρα έναρξης: 16:30)
Αναγέννηση Δωροθέας – Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας
1-0 Σταματιάδης 27′
1-1 Νικολαΐδης (Δωροθέα) αυτογκόλ 32′
2-1 Σταματιάδης 50′
3-1 Κολγκέγκα 55′
4-1 Σταματιάδης 70′
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Μανωλάκης, Σαπουντζή