ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ  14/15 & 16-4-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-4-2018
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΤΡYΨΙΑΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΚΑΛΗ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΣΤ.Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960Κ.Β ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 ΟΡΜΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-4-2018
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΑΨΑΛΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 ΠΕΛΛΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΚΟΛΛΙΟΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΝΗΣΙ ΕΛΠΙΔΑ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΓΑΡΕΦΙ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Π.ΝΕΟΛΑΙΑ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΞΟΣ Α2ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΑΘΥΡΩΝ 17.00 ΑΘΥΡΑ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΜΠΕΤΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΚΑΛΗΣ 16.30 ΔΩΡΟΘΕΑ Ν.ΠΕΛΛΑ Β ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-4-2018
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΠΡΟΠ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ Α.Α.Σ. ΠΡΟΠ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΤΖΟΥ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΣ ΤΖΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΤΖΟΥ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΑΣ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Α ΒΑΒ ΜΠΕΤΑΣ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΑΣ ΒΑΒ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΠΟΛΟΣ Η
ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΒΑΒ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-4-2018
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.30 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΡΟΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16-4-2018
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 17.00 ΑΑΓ ΠΕΛΛΑ Π ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-4-2018
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΑΑΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ