ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2018

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΨΑΛΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.00 ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ








Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 12.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΛΙΠΑΡΟΥ 12.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 12.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 12.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 16.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΕΤΡΙΑΣ 12.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 12.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.03.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΓΡΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ