ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 13/14-1-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΚΑΛΗ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΟΡΜΑ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΑΞΟΣ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΖΕΡΒΗ Β1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΔΑΦΝΗ 15.00 ΔΑΦΝΗ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Β2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-1-2018
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ, ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΔΥΤΙΚΟ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΟΜΙΔΟΥ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΜΙΣΚΟΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΝΗΣΙ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΜΠΙΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΟΛΛΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 ΠΕΤΡΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Β2 ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΤΟΜΙΔΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑ Π ΒΛΑΔΙΚΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖΟΥΝ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΤΖΟΥΝ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΚΑΛΗ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖΟΥΝ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 2 ΑΞΟΣ ΤΖΟΥΝ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΑΓ 1 ΤΖΟΥΝ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ 2 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΑΓ 1 ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΞΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΒΑΒ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-1-2018
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.30 ΑΑΓ ΑΑΣ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΖΙΩΓΛΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΠΡΟΠ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥΝ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖΟΥΝ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΤΖΟΥΝ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΠΡΤΖ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΒΑΒ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ