Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  20-4-2017
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 22/23-4-2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΚΑΛΗ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.00 ΑΡΣΕΝΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΓΑΡΕΦΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΟΡΜΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 17.00 ΓΥΨΟΧΩΡΙ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 Ν ΑΕΤΟΣ Σ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΑΞΟΥ 17.00 ΑΞΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ Β1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΣΙΩΝΗ  Μ.
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΥΔΡΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΗΤΡΟΥ ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 17.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.00 ΡΑΧΩΝΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΔΑΦΝΗΣ 17.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-4-2017
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΤΡΟΥ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΑΨΑΛΟΣ ΡΙΖΑΡΙ Α1ιος ΦΩΤΙΑΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΠΙΝΟΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΝΗΣΙ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΖΕΡΒΗ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΣΙΩΝΗ  Μ.
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΣΚΟΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΤΣΑΚΟΙ ΑΓΡΑΣ Β1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΣΙΠΑΣ  Β.
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΟΊΔΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 17.00 ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
Α ΛΟΥΚΑ 17.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΛΙΠΑΡΟ ΠΕΤΡΙΑ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΧΙΩΤΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Β2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-4-2017
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 12.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΡΟΠ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ´ΠΕΛΛΑ´ ΠΡΟΠ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 09.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΡΤΖ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΡΤΖ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 09.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΤΖΟΥΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΤΖΟΥΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-4-2017
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11.00 ΑΑΓ ΑΘΛΗΤΙΚΗΑ Α ΣΚΥΔΡΑΣ Π ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΙΩΝΗ  Μ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 26-4-2017
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΟΠ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΟΠ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΤΖ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 18.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΑΓ ΠΡΤΖ ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΤΖ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 18.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 18.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ   Π ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ