Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων του παιδικού πρωταθλήματος περιόδου 2016/17.
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2017
ΠΑΙΔΩΝ (ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ)
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 12.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 16η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 09.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ/ΜΠΑΜΠΙΝΙ 16η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 09.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.04.2017
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.04.2017
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 17η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ/ΜΠΑΜΠΙΝΙ 17η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 18.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 18.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 18.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ