ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (23η αγωνιστική)
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
ΔΑΦΝΗΣ 17.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (23η αγωνιστική)
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΑΣ ΑΓΡΑ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
Α. ΛΟΥΚΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ