ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
B ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ( ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ )
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΘΥΡΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ( ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΠΑΘΛΟΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤ/ΤΕΣ)
ΚΑΛΗΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – Μ.ΑΛΕ/ΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ