Τα ματς του Σαββάτου - Τι δείχνει η τηλεόραση


 
Πλούσια δράση από τα εγχώρια και τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά: 

05:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: Κίνα 3ες ελεύθερες δοκιμές
08:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: Κίνα Κατατακτήριες δοκιμές
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ La Liga
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζανκτ Πάουλι - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Τσέλσι Premier League
15:00 Novasports 2HD Λαμία - Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
15:00 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Κισσαμικός Football League
15:30 ΕΡΤ2 Γλυφάδα – Χίος Α1 πόλο ανδρών
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Χόφενχαϊμ – Αμβούργο Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Κύμη – Ρέθυμνο Basket League
16:30 ΕΡΤ1 Τρίκαλα – Άρης Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα – Κολονία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγάρδη – Ανόβερο Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκα Handball Premier
17:00 ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός Volley League playoffs
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λέστερ Premier League
17:00 Novasports 4HD Μίντλεσμπρο - Μπρίστολ Σίτι Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια La Liga
17:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD Λιόν – Αμιάν Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ Basket League
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κιέβο – Τορίνο Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τζένοα – Κροτόνε Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Θέλτα La Liga
19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ Bundesliga
19:30 Novasports 2HD Φούλαμ – Μπρέντφορντ Championship
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ Premier League
20:00 Eurosport 1 New York Red Bulls - Montreal Impact MLS
21:00 Novasports 3HD Ναντ – Ντιζόν Ligue 1
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τένις ATP 250 Χιούστον, ημιτελικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Τορίνο – Μπολόνια Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ντεπορτίβο λα Κορούνια La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA Playoffs
22:45 Eurosport 1 Chicago Fire - Los Angeles Galaxy MLS